Дистрибуція

Постачаємо товари у більш ніж 10 000 торгових точок.

Компанія «РОМА» заснована 9 листопада 1998 року.

Основним видом діяльності є дистрибуція алкогольних, безалкогольних, пивних та кондитерських виробів.
Вже сьогодні, ТОВ «РОМА» є однією з найбільших дистрибуційних фірм Західної України, з географією покриття 4 областей України, а саме: Чернівецька, Тернопільська, Івано- Франківська та Хмельницька області.

Ми постачаємо товари в більше ніж 10 000 торгових точок.

З 2010 року ми розпочали співпрацю з Тернопільською областю. На даний момент більше 3000 торгових точок користуються послугами фірми. В цій області ми представляємо продукцію 6 торгових команд.

А вже починаючи з 2019 року, в більше ніж 4000 торгових точок Хмельницької області, ми постачаємо продукцію 6 торгових команд.

Також в 2019 році розпочалась співпраця з Івано- Франківською областю. Завдяки чому, 2 торгові команди представляють продукцію в більше ніж 4000 торгові точки.

Основні цілі ТОВ «РОМА»:

  • Надання якісного сервісу і створення сприятливих умов для того щоб, кінцевий споживач отримав продукцію від виробника.
  • Прийняття активної участі в розвитку бізнесу та соціальних проектів Чернівецької, Тернопільської, Івано- Франківської та Хмельницької областей.
  • Забезпечення робочими місцями, стабільним доходом та динамічним розвитком.

Наші потужності:

Фірма використовує власні та орендовані складські приміщення категорій A та B, загальною площею понад 15 000 м кв та понад 10 000м кв відповідно. Для забезпечення якісної роботи складських приміщень, використовується високотехнологічна навантажувальна та розвантажувальна техніка, виробників- світових лідерів, таких як: Toyota, Kamatsu, Nissan.

Автопарк компанії налічує понад 100 автомобілів марок Mercedes Benz, TATA, вантажопідйомністю від 2 до 22 тон, за допомогою яких здійснюється доставка товарів клієнтам.

Також компанія надає клієнтам повний комплекс послуг по забезпеченню їх устаткуванням, а саме: холодильне обладнання, розливні апарати, рол-бари, роторні полиці, стенди та інше.

Виробництво пива

ТОВ РОМА є виробником живого пива, власних марок «Гойра» та «Буковинське». Пивоварня, де зароджуються унікальні смаки, знаходиться в м. Чернівці.